Pejabat Pengarah
Bhg. Pengurusan Kualiti & Pentadbiran
Bhg. Integrasi Ilmu Naqli & Aqli
Bhg. Dasar & Kecemerlangan Akademik
Bhg. Jaminan Kualiti & Akreditasi
Bhg. Latihan dan Pembangunan Akademik

Pejabat Pengarah

Prof. Madya Dr. Nurlida Binti Basir
Prof. Madya Dr. Nurlida Binti BasirPengarah
Tel : 06-7988400
Fax : 06-798 8198
Email: pengarah.qapex@usim.edu.my
Pn. Nani Shafinas Binti Sahadan
Pn. Nani Shafinas Binti SahadanPembantu Tadbir Kanan
Tel : 06 – 798 8401
Fax : 06 – 798 8198
Email: nanishafinas@usim.edu.my

Bahagian Pengurusan Kualiti dan Pentadbiran

En. Md. Ishah Rahman
En. Md. Ishah RahmanTimbalan Pendaftar Kanan
Tel : 06 – 798 8194
Email: ishah@usim.edu.my
Pn. Siti Norfaza Binti Abd Halit
Pn. Siti Norfaza Binti Abd HalitPenolong Pendaftar
Tel : 06 – 798 8197
Email: norfaza@usim.edu.my
Pn. Azura Binti Baharudin
Pn. Azura Binti BaharudinPembantu Tadbir
Tel : 06 – 798 8195
Email: azurabaharudin@usim.edu.my
En. Akmal Aizad bin Mohd Bahkri
En. Akmal Aizad bin Mohd BahkriPembantu Operasi
Tel : 06 – 798 88195

Bahagian Integrasi Ilmu Naqli dan Aqli

Dr. Mohd Anuar Bin Mamat
Dr. Mohd Anuar Bin MamatTimbalan Pengarah
Tel : 06 – 798 8426
Email: anuarmamat@usim.edu.my
En. Mu'azz Bin Sahari
En. Mu'azz Bin SahariPegawai Penyelidik Sosial
Tel : 06 – 798 8199
Email: muazz@usim.edu.my
Cik Eza Zahanim Binti Ag Hamat
Cik Eza Zahanim Binti Ag HamatPembantu Tadbir
Tel : 06 – 798 8195
Email: ezazahanim@usim.edu.my

Bahagian Dasar dan Kecemerlangan Akademik

Prof. Madya Dr. Siti Salhah Binti Othman
Prof. Madya Dr. Siti Salhah Binti OthmanTimbalan Pengarah
Tel : 06 – 798 8427
Email: salhah@usim.edu.my
Pn. Arhaida Binti Abdul Rahman
Pn. Arhaida Binti Abdul RahmanPenolong Pendaftar Kanan
Tel : 06 – 798 8233
Email: arhaida@usim.edu.my
Pn. Sarina Binti Md Jaafar
Pn. Sarina Binti Md JaafarPembantu Tadbir
Tel : 06 – 798 8231
Email: sarinamdjaafar@usim.edu.my

Bahagian Jaminan Kualiti dan Akreditasi

Pn. Nuraina Binti Hanipah
Pn. Nuraina Binti HanipahPenolong Pendaftar Kanan
Tel : 06 – 798 8234
Email: nuraina@usim.edu.my
Cik Sarehan Binti Mohd Roslan
Cik Sarehan Binti Mohd RoslanPembantu Tadbir
Tel : 06 – 798 8231
Email: sarehan@usim.edu.my

Bahagian Latihan dan Pembangunan Akademik

Cik Zaima Binti Azman
Cik Zaima Binti AzmanPegawai Latihan dan Pembangunan Akademik
Tel : 06 – 798 8294
Email: zaima@usim.edu.my
Pn. Nani Shafinas Binti Sahadan
Pn. Nani Shafinas Binti SahadanPembantu Tadbir Kanan
Tel : 06 – 798 8401
Fax : 06 – 798 8198
Email: nanishafinas@usim.edu.my