Direktori Staf

/Direktori Staf
Direktori Staf 2018-05-23T13:53:39+00:00
Pejabat Pengarah
Bhg. Pengurusan Kualiti & Pentadbiran
Bhg. Integrasi Ilmu Naqli & Aqli
Bhg. Dasar & Kecemerlangan Akademik
Bhg. Jaminan Kualiti & Akreditasi

Pejabat Pengarah

Prof Madya Dr Mohd Rushdan Mohd Jailani
Prof Madya Dr Mohd Rushdan Mohd JailaniPengarah
Tel : 06-7988400
Fax : 06-798 8198
Email: rushdan@usim.edu.my
Pn. Nani Shafinas Binti Sahadan
Pn. Nani Shafinas Binti SahadanPembantu Tadbir
Tel :
Fax :
Email: nanishafinas@usim.edu.my

Bahagian Pengurusan Kualiti dan Pentadbiran

En. Md. Ishah Rahman
En. Md. Ishah RahmanTimbalan Pendaftar Kanan
Tel :
Fax :
Email: ishah@usim.edu.my
Pn. Azura Binti Baharudin
Pn. Azura Binti BaharudinPembantu Tadbir
Tel :
Fax :
Email: azurabaharudin@usim.edu.my
En. Salafudin Bin Zakaria
En. Salafudin Bin ZakariaPembantu Operasi
Tel :
Fax :
Email: salafudin@usim.edu.my

Bahagian Integrasi Ilmu Naqli dan Aqli

Pn. Siti Norfaza Binti Abd Halit
Pn. Siti Norfaza Binti Abd HalitPenolong Pendaftar
Tel :
Fax :
Email: norfaza@usim.edu.my
En. Mu'azz Bin Sahari
En. Mu'azz Bin SahariPegawai Penyelidik Sosial
Tel :
Fax :
Email: muazz@usim.edu.my
Pn. Roslia Binti Kamarudin
Pn. Roslia Binti KamarudinPembantu Tadbir
Tel :
Fax :
Email: roslia@usim.edu.my

Bahagian Dasar dan Kecemerlangan Akademik

Prof. Madya Dr. Siti Salhah Binti Othman
Prof. Madya Dr. Siti Salhah Binti OthmanTimbalan Pengarah
Tel :
Fax :
Email: salhah@usim.edu.my
Pn. Arhaida Binti Abdul Rahman
Pn. Arhaida Binti Abdul RahmanPenolong Pendaftar Kanan
Tel :
Fax :
Email: arhaida@usim.edu.my
Pn. Sarina Binti Md Jaafar
Pn. Sarina Binti Md JaafarPembantu Tadbir
Tel :
Fax :
Email: sarinamdjaafar@usim.edu.my

Bahagian Jaminan Kualiti dan Akreditasi

Dr. Hishamuddin Bin Abdul Wahab
Dr. Hishamuddin Bin Abdul WahabTimbalan Pengarah
Tel :
Fax :
Email: hishamuddin@usim.edu.my
Pn. Nuraina Binti Hanipah
Pn. Nuraina Binti HanipahPenolong Pendaftar Kanan
Tel :
Fax :
Email: nuraina@usim.edu.my
Cik Sarehan Binti Mohd Roslan
Cik Sarehan Binti Mohd RoslanPembantu Tadbir
Tel :
Fax :
Email: sarehan@usim.edu.my